Prekių krepšelis 0,00 EUR ( 0 )
Sveiki, Jūs nesate prisijungęs.

Darbo batai < Atgal

D-TRAIL LEATHER BOOT S3 SRA HRO WR Cl
Be PVM 124,80 EUR Su PVM 151,01 EUR

D-TRAIL LEATHER BOOT S3 SRA HRO WR Cl

 

Pusbačiai darbiniai D-TRAIL LEATH BOOT  stilingi ir kokybiški

 

Batviršis ypatingos "Perwanger" odos kuri nepalieka jokių matomų žymių ant batų, oda yra natūralios membranos su Sympatex padengimu, ji neleidžia vandeniui prasiskvebti, bet leidžia pėdai laisvai kvėpuoti viduje;

Apsauga pirštų plieninė;

Pado intarpas specialios daugiasluoksnės tehnologijos K-SOLE, kuri pasižymi dideliu atsparumu pradurimui, lengvumu ir lankstumu. Šis intarpas dengia visą pado plotą ir užtikrina visos pėdos apsaugą. Taip pat ši technologija suteikia aukštą šilumos izoliacijos koeficientą, kuris užtikrina atsparumą esant eksremalioms temperaturos sąlygoms. K SOLE sudėtije nėra metalo;

Pamušalas tekstilinis su anglies pluoštu, kvepuojantis, puikiai sugeriantis ir išgarinantis drėgmę;

Padas su absorbcija užkulnio srityje, antistatinis, atsparus slydimui ant šlapios keramikos (SRA), izoliacija nuo karščio ir šalčio, šskirtinai lankstus ir lengvas.D-traction pado technologija leidžiančią geriau sukibti su bet kokiu lygiu paviršiumi, esantys grioveliai suteikia gera sukibimą su nestabiliu paviršiumi, tiek sausu ar šlapiu.

Galimi dydžiai: 38-48

Galimos spalvos: antracito juoda

Standartas: EN ISO 20345: 2011 S3 SRA HRO WR CI

Kodas: 701173537

Užsakoma prekė. Pristatymas per 2 savaites

 

Specialūs pasiūlymai
 
INFORMACIJA
 • Pristatymas: Prekės pirstatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo, AGRUDA transportu ar naudojantis kurjerių paslaugomis. Didesni nei 100€ užsakymai pristatomis NEMOKAMAI.

   

  Apmokėjimo būdai: Apmokėjimai už prekes gali būti vykdomi elektroniniu pavedimu (registruotiems vartotojams), ar grynaisiais mūsų salone.

   

  Prekių gražinimas: Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

   

KONTAKTAI

Pelesos g. 1,
Vilnius 02161, Lietuva

Tel.: +370 5 23 11171

info@proteko.lt