Prekių krepšelis 0,00 EUR ( 0 )
Sveiki, Jūs nesate prisijungęs.

Darbo rūbai < Atgal

DARBO KOSTIUMAS TRAIL DARBO KOSTIUMAS TRAIL
Be PVM 36,90 EUR Su PVM 44,65 EUR

DARBO KOSTIUMAS TRAIL

Švarkas- užsegamas aukštos kokybės „paslėptu" užtrauktuku. Keturios kišenės - gilios ir patogios. Viršutinė kairė kišenė dviguba, su papildoma vieta rašikliams bei žymekliams. Viršutinė dešinė kišenė vienguba. Ant kairės rankovės - patogi kišenėlė mobiliajam telefonui. Švarko rankogaliai - iš ypač tvirto ir atsparaus trinčiai audinio, užbaigti guma, patogu bei saugu.
- Puskombinezonio krūtinės kišenė užsegama aukštos kokybės palėptu užtrauktuku. Kišenių apačia sutvirtinta dvigubu audiniu. Kelnių kairėje pusėje, šone yra dviguba tūrinė kišenė su persiuvimais smulkiems įrankiams susidėti, ir užsegama kišenėlė smulkiems daiktams. Kelių srityje kišenės įkišamiems antkeliams iš ypač tvirto ir atsparaus trinčiai audinio. Taip pat šiuo audiniu yra sustiprintos puskombinezonio klešnių nugarinių pusių apačios.

 

REIKALINGAS LOGOTIPAS?

Nebėda! Kreipkitės ir pasirūpinsime, kad Jūsų drabužiai būtų pažymėti norimu logotipu ar emblema. Siuvinėjimas, šilkografija, termospauda, įprasti, šviesą atspindintys ar kitokie būdai yra galimi.

Žalia spalva pagal specialų užsakymą.Specialūs pasiūlymai
 
INFORMACIJA
 • Pristatymas: Prekės pirstatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo, PROTEKO transportu ar naudojantis kurjerių paslaugomis. Prekių pristatymo kaina 5€ + PVM. Užsisakant prekių virš 120€ sumos prekes pristatysime NEMOKAMAI.

   

  Apmokėjimo būdai: Apmokėjimai už prekes gali būti vykdomi elektroniniu pavedimu (registruotiems vartotojams), ar grynaisiais mūsų salone.

   

  Prekių gražinimas: Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

   

KONTAKTAI

Pelesos g. 1

Vilnius 02161, Lietuva

I-IV 8:00 - 17:00

V - 8:00 - 16:00

Užsakymų klausimais:

eshop@proteko.lt 

Tel.: +37060060340

Administraciniais klausimais:

info@proteko.lt

 

Aplankykite mūsų Facebook puslapį ir apie visas naujienas sužinokite pirmieji!