Jau daugiau kaip 20 metų gaminame ir tiekiame kokybiškus darbo drabužius, rūbus ir aksesuarus reklamai, darbo saugos priemones Lietuvoje ir už jos ribų. Galime pasiūlyti optimalius jūsų veiklai sprendimus ar produktus bei užtikrinti gerą kokybę bei kainą.

Siekiame, kad darbuotojai gerai jaustųsi nuo galvos iki kojų. Tiekiame kokybiškus ir patogius darbo drabužius, pirštines, darbo saugos priemones, drabužius bei aksesuarus reklamai. Visą mūsų siūlomą darbo aprangos ir darbo saugos priemonių asortimentą galite išsirinkti ir įsigyti už patrauklią kainą mūsų internetinėje arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, Pelesos g. 1.

Kliento poreikiai – svarbiausias mūsų rūpestis. Nebijome ir nestandartinių iššūkių. Užtikriname, kad prekės atitiktų techninius reikalavimus, pasiektų klientą laiku ir vietoje.

Ilgametė patirtis darbo saugos priemonių rinkoje leidžia profesionaliai išspręsti visus darbo saugos klausimus. Tiesiogiai dirbdami su gamintojais bei tiekėjais galime užtikrinti platų ir kokybišką prekių asortimentą. Visada padėsime išsirinkti bei pristatysime tinkamiausias priemones nuo pavojaus darbe ir už jo ribų.

BENDRADARBIAVIMAS

Tiesiogiai dirbdami su gamintojais bei tiekėjais galime užtikrinti platų darbo saugos priemonių asortimentą.
Darbo rūbai, darbo batai, darbo pirštinės, veido ir akių apsauga, apsauga nuo kritimo, apsauga miškininkams, drabužiai reklamai bei aksesuarai – kas tai bebūtų, pasirūpinsime, kad Jums to nepritrūktų.
Taip pat sukursime bei pasiūsime drabužius pagal individualius ar standartinius modelius.

PRISIJUNGTI / REGISTRUOTIS

PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinokite mūsų naujienas pirmi ir gaukite 15% nuolaidą pirmam apsipirkimui