Ergonominė grindų danga

Ergonominė grindų danga FATIGUE LOCK

Kategorija:

Dalintis:

PRODUKTO APRAŠYMAS

Fatigue Lock Premium nuovargį mažinanti ergonominė grindų danga. Ši ypač tanki grindų danga suteikia komforto ir sumažina nuovargį stovintiems darbuotojams. Tiksliai suprojektuotos dangos dalys sklandžiai susijungia, kad grindų paviršius būtų lygus. Grindų dangą galima parinkti pagal darbo vietod dydį. Galima naudoti didelėms arba neįprastos formos darbo vietoms dengti.

Pagaminta iš gumos, užtikrinant patvarumą, atsparumą slydimui ir atsparumą smūgiams. Atsparumas slydimui: EN 13552 kategorija R10. Trijų variantų sukimbančios plytelės su skylėmis: 1. Standartinės – bendram pramoniniam naudojimui. 2. 25% nitrilinės 25% – ypač tepaluotoms ar riebaluotiems paviršiams. 3. 38% nitrilinės 38% – ypač tepaluotoms ar riebaluotiems paviršiams. Puikiai tinka pramoninėms, baro, virtuvių ar maitinimo patalpoms. Lenva įdiegti, patraukti ir valyti. Produkto aukštis 18 mm. Plytelių variantas su skylutėmis idealiai tinka drėgnoms darbo vietoms. Vientisas ir skylėtas variantas gali būti naudojamas kartu vienoje instaliacijoje.
Slydimas patikrintas pagal DIN 51130.

Daugiau variantų galite rasti gamintojo puslapyje https://www.cobaeurope.com/

Neradote tinkamo sprendimo? Susisiekite su mumis eshop@proteko.lt

CHARAKTERISTIKOS

  • DIN 51130
  • EN 13552 kategorija R10
  • Aukštis 18 mm;
  • Lenva įdiegti, patraukti ir valyti.
Kategorija:

PANAŠIOS PREKĖS

+

Striukė CARBON TECH

77,53 

<div class="backorder-container"> <div class="backorder-content"> <span>Pristatymas 5 – 10 d.d. Išankstinis užsakymas.</span> </div><div class="backorder-content-message"> <div class="backorder-image"> <img src="https://proteko.lt/wp-content/uploads/2022/05/info-icon.svg"> </div><div class="backorder-message"> <p>Užsakomos prekės vežamos pagal kliento užsakymą tiesiogiai iš gamintojo sandėlio. Užsakomos prekės yra nekeičiamos ir negrąžinamos.</p> </div> </div> </div>

Darbo rūbai
702175946

Apsauginiai akiniai PACAY CLEAR

8,10 

Greitas pristatymas 1 – 3 d.d. Pristatymas 5 – 10 d.d. Išankstinis užsakymas (i).

Akiniai
PACAYBL
+

Darbo kelnės TEMPO mėlynos

49,10 

Greitas pristatymas 1 – 3 d.d.

Darbo rūbai
TEMPO-NA
+

Darbo kelnės 220

39,00 

Greitas pristatymas 1 – 3 d.d.

Darbo rūbai
220-BLY